HIFI CORNER bvba

Openingstijden vestigingen  Antwerpen – Deurne – Schoten

Antwerpen

M----
D10u13u14u18u
W10u13u14u18u
D10u13u14u18u
V10u13u14u18u
Z10u13u14u17u
Z----

Deurne

M----
D10u13u14u18u
W10u13u14u18u
D10u13u14u18u
V10u13u14u18u
Z10u13u14u17u
Z----

Schoten

M10u 12u 14u 18u
D10u12u14u18u
W10u12u14u18u
D10u12u14u18u
V10u12u14u18u
Z10u 12u 14u 17u
Z- ---

HIFI CORNER contactgegevens

Check hieronder hoe je ons vrijblijvend kan contacteren

Stel ons uw vraag

Hifi Corner Antwerpen

Roger Leemans
Sint-Katelijnevest 53
2000 Antwerpen, België
+32 (0)3 232 99 50
leemans@hificorner.be

Hifi Corner Schoten

Jan Mampaey
Paalstraat 128
2900 Schoten, België
+32 (0)3 658 34 70
mampaey@hificorner.be

Hifi Corner Deurne

Stijn Hillen
Jozef Verbovenlei 54
2100 Deurne, België
Tel +32 (0)3 322 01 11
Mob +32 (0)474 52 07 88
ook via WhatsApp
hillen@hificorner.be

Hifi Corner Technische Dienst

Paul Le Bris
Paalstraat 128
2900 Schoten
lebris@hificorner.be

Hifi Corner Custom Install

Filip Thys
Paalstraat 128
2900 Schoten
thys@hificorner.be

Distributie Benelux

Hans van Eijk
+32 (0)476 92 44 77
vaneijk@hificornertrading.com

Bart Vyncke
+32 (0)475 90 79 62
vyncke@hificornertrading.com

Benelux Distributie & Administratie

Willy Van de Velde
Jozef Verbovenlei 54,
2100 Deurne, België

BTW BE0424.192.678
IBAN BE05 3200 8085 0075
BIC BBRUBEBB
vandevelde@hificornertrading.com